הסוכנות הבלעדית של חלילית
באזור ובמגזר הערבי


מחיר משלוח בתעריף החברה המשלחת.

מחלקות כלי נגינה

חיפוש כלי נגינה


ירגול

הגברה
 
orchestra-tira.com

פסנתר חשמלי

דף הבית >> מאמרים >> פסנתר חשמלי

פסנתר חשמלי – עולם של יתרונות נגינה

רבים סבורים כי פסנתר חשמלי הינו שם נרדף למה שאנו מכנים "אורגן" אך אין כך הדבר. מדובר בכלי נגינה "אלקטרו-מכני" אשר מפיק צלילים הודות למנגנון מכני הדומה למנגנון של הפסנתר הקלאסי, אך האותות מוגברים באמצעות מערכת אלקטרונית. תכונותיו הייחודיות של הפסנתר החשמלי מעניקות לו מספר יתרונות לא מבוטלים אשר אותם יש לקחת בחשבון לפני שמחליטים איזה כלי נגינה לרכוש. להלן סקירה מקוצרת שתעזור לכם בתהליך הרכישה.

פסנתר חשמלי – האלקטרוניקה והאיכויות שבכלי

כאמור, פסנתר חשמלי הינו פסנתר לכל עניין ודבר אך האותות מהמנעדים מוגברים באמצעות חיישנים אלקטרוניים ומעבד. משמעות הדבר היא כי הנגינה על הפסנתר החשמלי יכולה להיות שקטה או קולנית (קיימת אפשרות לוויסות הקול) ואף ניתן לנגן עם אוזניות. עוצמת ההקלדה (הכוח המופעל על הקלידים) פחות משמעותית מאשר העוצמה המכוונת במגבר. מעבר לכך, פסנתר חשמלי עשוי לכלול מספר אפקטים מובנים ואפשרויות חיבור לאפקטים חיצוניים למכשיר לשם הרחבה בעתיד, מד קצב (מטרונום) דיגיטלי, יציאות MIDI להקלטה עצמית, חיבור לכרטיס זיכרון SD, כניסות USB, MP3 ו- MP4 ועוד. 
 
ומבחינת איכותיות הצליל והנגינה עצמה? ובכן, פסנתר חשמלי יכלול 88 קלידים, בדיוק כמו פסנתר אקוסטי ובהתאם לכך גם 7.25 אוקטבות. משמעות הדבר היא כי יכולות הנגינה על הפסנתר החשמלי תלויות בכישרון הנגן בלבד! הצליל המופק מפסנתרים חשמליים איכותיים אינו נופל מצליל המקור של פסנתרים אקוסטיים קלאסיים כך שכלי נגינה זה מתאים הן עבור נגנים מתחילים והן עבור המקצועיים ביותר.

כמה עולה פסנתר חשמלי איכותי?

אחד החסרונות העיקריים של הפסנתר הקלאסי טמון בעלותו הרבה, בין אם רוכשים אותו כחדש ובין אם כיד שנייה. פסנתר קלאסי יעלה לא פחות מ- 4000 שקלים כאשר האיכותיים יותר יעלו אפילו פי 10 מערך זה. לעומת זאת, פסנתר חשמלי זול אך עדיין איכותי ניתן להשיג גם ב- 2000 שקלים. יחד עם זאת, הפסנתרים החשמליים האיכותיים ביותר יכולים להגיע עד ל- 30,000 שקלים. המחיר הממוצע לכלי זה סובב סביב אלפי שקלים בודדים.

פסנתר חשמלי – אפשרות הניידות

אחד היתרונות הברורים המאפיינים כל פסנתר חשמלי הוא המימדים שלו, אשר מסתכמים בממוצע ברוחב של עד מטר וחצי ועומק של חצי מטר. משמעות הדבר היא כי פסנתרים אלו אינם תופסים נפח גדול בבית, הם ניתנים לאחסון בגמר השימוש וניתן לנייד אותם בקלות. משקלם נע בין 10 ק"ג ל- 60 ק"ג לערך, אופציה אשר מאפשרת להעביר אותם מחדר לחדר ואף לנייד אותם לצרכי הופעות וקונצרטים. כמו כן, על מנת להפוך את הפסנתר החשמלי שלכם, בנוסף לכלי נגינה, גם לאלמנט עיצובי כמו הפסנתר הקלאסי, ניתן להעמיד אותו על סטנד מעץ למראה יוקרתי ומכובד במיוחד. שתהיה לכם רכישה נעימה!

פסנתר חשמלי
 
אורקיסטרא | רשת חנויות לכלי נגינה, הגברה ומולטימדיה
or.chestratira@gmail.com  |  טלפון : 09-7937178  |  052-3160044    |  כתובת : טירה, כניסה מזרחית, רח' ראס עאמר 55
 

פניה מהירה:  מעוניין/ת בפרטים נוספים מלא/י פרטיך ונשוב אליך בהקדם
 

آلات موسيقية

   עיצוב ובניית האתר:  אורית גפני    כלי נגינה  פסנתרים       
רוצים לדבר איתנו?
קליק ונתקשר מיד
   
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
<table width="100%" id="content_dr4r3_layout1_1390589268815" style="width: 100%; background-image: url(" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" image="" 149);"="" 222,="" rgb(218,="" products_1651_3764.jpg?id='25028935");' my_files="" ftp="" 254024="" users="" sfile.f-static.com="">
לייבסיטי - בניית אתרים