הסוכנות הבלעדית של חלילית
באזור ובמגזר הערבי


מחיר משלוח בתעריף החברה המשלחת.

מחלקות כלי נגינה

חיפוש כלי נגינה


ירגול

הגברה
 
orchestra-tira.com

פסנתר חשמלי רולנד

דף הבית >> מאמרים >> פסנתר חשמלי רולנד

פסנתר חשמלי roland- איכות נגינה במיטבה.

נגנים מתחילים ומקצועיים רבים בוחרים לנצל את היתרונות הברורים של פסנתרים חשמליים אשר כוללים בין היתר את קלות הניידות ואפשרויות סאונד רבות. פסנתר חשמלי roland לוקח את כל רשימת היתרונות הללו ומציב אותם ברף הגבוה ביותר. אין ספק כי roland מהווה מותג חשוב ביותר ומוביל בתחום כלי נגינה אלו.

פסנתר חשמלי, roland והקשר ביניהם.

roland הינה יצרנית יפנית וותיקה של כלי נגינה חשמליים אשר פועלת בתחום ומובילה אותו החל משנות ה- 60. Roland ידועה בסטנדרטים המחמירים ביותר שהיא בוחרת בייצור ופיתוח מוצריה כאשר אחד היתרונות ברכישת פסנתר חשמלי roland טמון בכך שמדובר בחברה אשר מפתחת כלי נגינה אך גם תוכנות. שילוב זה מצליח להפיק את המיטב מהפסנתרים החשמליים של החברה, מהידע האדיר שלה במכאניקה של הפסנתרים בשילוב עם אלקטרוניקה ותוכנה מתקדמים.

אז מדוע כדאי לרכוש דווקא פסנתר חשמלי roland?

הזכרנו כי מדובר בשילוב מנצח אך עדיין אנו חייבים לכם פירוט! ובכן, כל פסנתר חשמלי מבית roland יהיה ראשית כל מעוצב למשעי, זהו חלק בלתי נפרד מהסטנדרט של החברה. ניתן למצוא פסנתרים חשמליים של roland אשר מגיעים עם סטנד מפואר בצבעים שונים (לבן, חום או שחור בדר"כ) או ללא סטנד במידה ומעוניינים להניח על שולחן אחר. הטכנולוגיה של roland כה מתקדמת, כך שניתן לקבוע מראש את רגישות הקלידים כאשר חלק מהפסנתרים החשמליים מספקים מספר רב של דרגות. בנוסף, פסנתר חשמלי roland יספק עבורכם צליל עמוק, קלאסי ואיכותי בדומה לצלילים המתקבלים מהפסנתרים האקוסטיים. ניתן גם להשתמש באפקטים המובנים של הפסנתר, לקבוע את הטון הרצוי מבין מאות אפשרויות וקומבינציות ובנוסף, גם להשתמש באפקטים מלווים כגון מקצבי תופים.

הערך המוסף של נגינה על פסנתר חשמלי roland

פסנתר חשמלי roland הינו פסנתר בעל מבנה ארגונומי כך שניתן לנגן בו שעות ולא להתיש את הגוף. מלבד זאת, ניתן להגיד כי פסנתרי roland מתאימים הן למתחילים והן למקצוענים שכן הם כוללים גם פונקציות נוספות שימושיות ביותר המשותפות לשני קהלים אלו כגון רשימת יצירות ושירים מובנים, שימוש ב- "קול שני" לליווי קטעי נגינה ולמידה, יציאות וכניסות לאמצעים שונים (USB, MIDI, Pedals, audio ועוד) כמו גם אפשרות לנגינה בשמיעה עצמית בעזרת אוזניות. בנוסף, הפסנתרים של roland כוללים מסכי תצוגה מסוג LCD לנוחות השימוש ולאריכות ימי הצגים.
אין ספק כי ההשקעה של roland בפיתוח פסנתרים חשמליים בהחלט קוצרת את הפירות. מדובר במוצר מוביל לכל הדעות ולכן אין פלא מדוע פסנתר חשמלי roland הוא המוביל במכירות בארץ ובעולם.
 
אורקיסטרא | רשת חנויות לכלי נגינה, הגברה ומולטימדיה
or.chestratira@gmail.com  |  טלפון : 09-7937178  |  052-3160044    |  כתובת : טירה, כניסה מזרחית, רח' ראס עאמר 55
 

פניה מהירה:  מעוניין/ת בפרטים נוספים מלא/י פרטיך ונשוב אליך בהקדם
 

آلات موسيقية

   עיצוב ובניית האתר:  אורית גפני    כלי נגינה  פסנתרים       
רוצים לדבר איתנו?
קליק ונתקשר מיד
   
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
<table width="100%" id="content_dr4r3_layout1_1390589268815" style="width: 100%; background-image: url(" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" image="" 149);"="" 222,="" rgb(218,="" products_1651_3764.jpg?id='25028935");' my_files="" ftp="" 254024="" users="" sfile.f-static.com="">
לייבסיטי - בניית אתרים