הסוכנות הבלעדית של חלילית
באזור ובמגזר הערבי


מחיר משלוח בתעריף החברה המשלחת.

מחלקות כלי נגינה

חיפוש כלי נגינה


ירגול

הגברה
 
orchestra-tira.com

אולפן הקלטות ביתי

דף הבית >> מאמרים >> אולפן הקלטות ביתי

אולפן הקלטה ביתי – מקצוענות מוסיקלית אצלכם בבית

"כל אחד רוצה להיות זמר" אמר אחד מהיוצרים הגדולים במדינתו אך בעוד בעבר הדרך היחידה להפיק מוזיקה הייתה בין הכתלים של אולפן הקלטות מקצועי, היום ניתן לעשות זאת גם מהבית בנוחות מירבית! אולפן הקלטה ביתי מתאים למקצוענים וחובבנים כאחד והוא מאפשר לתת ביטוי לכישרון המוסיקלי שלכם מבלי לצאת מהבית. תוכלו לנסות לפרוץ לתודעה הציבורית שלא באמצעות המיינסטרים או פשוט לתעד את יצירותיכם כתחביב.

 

יתרונות אולפן הקלטה ביתי לעומת הקלטה באולפן מקצועי

אולפן הקלטה ביתי הינו חדר סגור אשר משמש להקלטה של יצירות מוזיקליות (נגינה, שירה וכו') כאשר כל הציוד מאפשר את תפישת המוזיקה בצורה הטובה ביותר כמו גם המבנה האקוסטי ההנדסי של החדר. מדובר בחדר בבית אותו מסבים לאולפן הקלטה ולעומת אולפן הקלטות מקצועי, הוא מקנה לבעליו מספר יתרונות לא מבוטלים :
•    זמינות – לנגן, לשיר ולהקליט מתי וכמה שרק רוצים, ללא תעריף פר שעה וללא לחץ מצד בעלי האולפן כפי שניתן להרגיש באולפן מקצועי.
•    מקצועיות - אולפן הקלטה ביתי מאפשר לכם להכיר מקרוב את רזי שפת ההקלטה והעריכה כמו גם להתמצא במכשור האלקטרוני והתוכנות הייעודיות המתאימות ביותר עבורכם. כך, בהתאם למידת ההתקדמות שלכם, תוכלו להפיק יצירות מקצועיות ולדבר בלשון המקצועית של התחום.
 
אין ספק כי אולפן הקלטה ביתי יעזור לכם רבות בהפקת המוזיקה שאתם מעוניינים ליצור. רבים הם האומנים המקצועיים אשר בחרו בשיטה זו כאשר חלקם אף משתפים פעולה עם אומנים אחרים מעבר לים, מקליטים, מעבירים לקבצי MIDI איכותיים, שולחים באינטרנט ועובדים על חומרים משותפים.

אולפן הקלטה ביתי – הציוד הנדרש

לב ליבו של כל אולפן הקלטות הינו המחשב האישי. מדובר במחשב איכותי אשר כולל כרטיס קול מתקדם ויכולת עיבוד מוזיקלית ברמה הגבוהה ביותר. אולפן הקלטה ביתי יכלול בנוסף גם מערכת הגברה, סינטיסייזר, כרטיס קול חיצוני לחיבור כל הכניסות בהם תרצו להשתמש (גיטרה חשמלית, מיקרופון, פסנתר חשמלי, תופים וכו'), קולטני קול לצלילים המופקים שלא בצורה אלקטרונית (למשל תופים), מיקסרים לסינון רעשים, תוכנה טובה לעיבוד מוזיקלי, מקלדת שליטה, פופרים (למניעת צלילי קול מרעישים), מגוון רחב של כבלים ומחברים, מערכת חשמל יציבה וכמובן – מבנה אקוסטי נכון ומדוייק של האולפן.

 
הדרך הטובה ביותר להקים אולפן הקלטה ביתי היא תוך היעזרות באנשי מקצוע אשר ברזומה שלהם גם הקמת חדרי הקלטות מקצועיים. אפיון נכון של הצרכים ותכנון מושכל של חדר ההקלטות יכול לעזור לכם לממש את מה שבדמיון למציאות איכותית וברמה הגבוהה ביותר ממש כמו באולפני ההקלטות המובילים בעולם.  

 
 
אורקיסטרא | רשת חנויות לכלי נגינה, הגברה ומולטימדיה
or.chestratira@gmail.com  |  טלפון : 09-7937178  |  052-3160044    |  כתובת : טירה, כניסה מזרחית, רח' ראס עאמר 55
 

פניה מהירה:  מעוניין/ת בפרטים נוספים מלא/י פרטיך ונשוב אליך בהקדם
 

آلات موسيقية

   עיצוב ובניית האתר:  אורית גפני    כלי נגינה  פסנתרים       
רוצים לדבר איתנו?
קליק ונתקשר מיד
   
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט
<table width="100%" id="content_dr4r3_layout1_1390589268815" style="width: 100%; background-image: url(" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" image="" 149);"="" 222,="" rgb(218,="" products_1651_3764.jpg?id='25028935");' my_files="" ftp="" 254024="" users="" sfile.f-static.com="">
לייבסיטי - בניית אתרים